SIA „Property Management” ir jauns, uz panākumiem orientēts uzņēmums, kas tika atklāts 2007. gadā. Mēs nodarbojamies ar nekustamā īpašuma pārvaldīšanu un telpu uzkopšanu.

Nevienam nav noslēpums, ka pirmais iespaids vienmēr ir pats svarīgākais. Šo iespaidu veidojat ne tikai Jūs, bet arī Jūsu apkārtējā vide, kas ir gan birojs, gan māja. Tas vienmēr cilvēku acīs parāda Jūsu stilu un dzīves veidu. Un, ja apkārtējā vidē valda nekārtība, ir grūti paļauties uz to, ka viesis vai klients vēl atgriezīsies pie Jums. Tieši tāpēc, mūsu kompānija pildot savus pienākumus, dara to ar pilnu atbildību. Mēs cenšamies strādāt tā, lai stiprinātu mūsu klientu reputāciju, sagādātu viņiem prieku, sniedzot kvalitatīvus pakalpojumus un izpildot dažādus uzdevumus.Visiem mūsu darbiniekiem piemīt profesionālas iemaņas un zināšanas jaunu tehnoloģiju izmantošanā, kas nepieciešamas veicot mājokļu un biroju uzkopšanu. Netraucējot klienta ierasto dzīves ritmu, tiek nodrošināta ātra un kvalitatīva uzdevumu izpilde, uzkopšana un nelieli remonta darbi.

Mēs piedāvājām pieredzējušā mājziņa pakalpojumus, kas atbild par lielu dzīvojamu māju vai biroja namu aprūpi. Tāpat mūsu pakalpojumu klāstā ir arī VIP-pakalpojumi.

SIA “Property Management” galvenais uzdevums ir izdarīt visu iespējamo, lai cilvēki, kas uztic mums savas mājas vai biroju, būtu patiesi apmierināti par paveikto darbu. Jāatzīmē, ka mūsu uzņēmums izmanto tīrīšanas un uzkopšanas līdzekļus, kas nenodara ļaunumu veselībai un apkārtējai videi.


Galerija

Cleaning

Uzkopšana

Maintenance

Apsaimniekošana

Landscaping

Labiekārtošana


Latvijas Republikas Ugunsdrošības Sertifikāts

Latvijas Repuiblikas Darba Drošības Sertifikāts
Mūsu draugi