Mojordoms – Mājzinis

Kā zināms, dzīvoklim un it īpaši, privātmājai ir nepieciešama pastāvīga apkope. Mājzinis tas ir personīgs pārvaldnieks, vecākais sulainis, cilvēks, kas organizē darbinieku darbu, uzkopjot mūsu klientu mājokli. Ja Jums rūp, ka Jūsu prombūtnes laikā Jūsu dzīvoklis var tikt aplaupīts, vai tas, ka neviens nekops Jūsu ziedus vai dārzu, bet pats mājoklis apputēs ar putekļiem, tad mājziņa pakalpojumi ir domāti tieši Jums.

Šī pakalpojuma galvenie mērķi padarīt mājas uzturēšanu ērtu tiem cilvēkiem, kas pastāvīgi neatrodas savās mājās. Tāpēc piedāvājam Jums iepazīties ar šī pakalpojuma aprakstu:

- Nekustamā īpašuma drošība: gadījumā, kad iedarbojas signalizācija, apsardzes kompānija, zvana mums un mēs izbraucam uz objektu, lai to nokontrolētu. Tāpat saskaņā ar grafiku, mēs braucam pārbaudīt nekustamā īpašuma stāvokli.

- Komunālā sistēma: iekļauj sevī apkures un elektriskās sistēmas kontroli, tāpat arī zāles pļaušanu, lapu novākšanu un izvešanu rudens periodā un jumtu tīrīšana no sniega un lāstekām ziemas laikā.

- Mājas augi un dārzs: Profesionāls dārznieks nodarbosies ar Jūsu dārza un mājas augu apkopi.

- Komunālo pakalpojumu rēķinu apmaksa: īpašnieks ieskaita vienā no Latvijas bankām rēķinos norādīto naudas summu, no kuras pilnvarota persona apmaksā rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem.

- Pasta apstrādāšana: pasts tiek izņemts no pastkastes un tiek paziņots par tā saņemšanu adresātam, pēc klienta vēlmes vēstules arī tiek atvērtas un elektroniskā veidā tiek pārsūtītas adresātam uz norādīto elektronisko adresi.

- Kontaktpersona: tā ir persona vai dienests, kur nekustamā īpašuma īpašnieks var vērsties jebkurā diennakts laikā.

- Mājas sagatavošana īpašnieka ierašanai: tas paredz mājokļa ģenerālo tīrīšanu, tāpat sniega novākšanu un temperatūras palielināšanu mājas apkurei ziemas periodā. Pēc klienta vēlmes arī ēdamā pagatavošana un/vai iepirkšana.

- Ekspress uzkopšana: ātra un kvalitatīva mājas uzkopšana, ko vienas stundas laikā izpilda mobilā brigāde.

- Īre: palīdzības sniegšana gadījumā, kad īpašnieks vēlas izīrēt savu īpašumu, kā arī juridisku dokumentu noformēšana.


Diemžēl daudzas kompānijas, kas nodarbojas ar darbinieku apmācībām, piedāvā cilvēku, kas veic vienatnē visus darbus mājas uzkopšanā, kas ietver sevī mājziņa pakalpojumu. Tādā veidā jūsu mājas augu vai dārza aprūpi, mājokļa uzkopšanu un elektrotīkla un siltumtīkla uzraudzīšanu veic viens un tas pats cilvēks. Mūsu kompānija uzskata šādu pieeju par neprofesionālu un tāpēc pieņem darbā tādus darbiniekus, kas ir sertificēti speciālisti savā jomā. Tāpēc katrs speciālists dara to darbu, kur viņam ir visvairāk pieredzes. Tādēļ mūsu kompānija spēj nodrošināt augstas kvalitātes mājziņa pakalpojuma izpildi, kas atvieglos Jūsu dzīvi un atbrīvos Jūs no lieko rūpju par mājokļa uzturēšanu.
Latvijas Republikas Ugunsdrošības Sertifikāts

Latvijas Repuiblikas Darba Drošības Sertifikāts
Mūsu draugi