VIP pakalpojumi

Guvernante paspēlēs ar Jūsu bērniem, ieaudzinās labas manieres, iemācīs pareizi uzvesties saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

Aukle uz laiku aizstās omīti vai mammu, garšīgi pabaros Jūsu bērnu, ies ar viņu pastaigāties un izklaidēs viņu.

Mājsaimniece – viņa meistarīgi tiks galā pat ar visgrūtākajiem mājas darbiem – sakārtos māju, izmazgās veļu, notīrīs putekļus no mēbelēm, un pagatavos garšīgas pusdienas.

Mājas pavārs – ne tikai pagatavos garšīgu ēdienu, bet arī iegādāties produktus. Mūsu pieredzējuši pavāri ir spējīgi apmierināt vislielākos gardēžus.

VIP-pakalpojumi paredz mājas vai dzīvokļa sagatavošanu īpašnieka ierašanai – tā ir ģenerālā tīrīšana, sniega tīrīšana un mājas apkurināšana ziemas periodā. Pēc klienta pieprasījuma, var pagatavot arī garšīgas pusdienas.

Pasta apstrāde – mūsu kompānija var izņemt Jūsu pastu no pasta kastītes un paziņot par to adresātam, tāpat pēc klienta vēlmes, korespondence tiks arī atvērta un aizsūtīta elektroniski uz iepriekš norādīto e-pasta adresi.

Jūsu ērtībām mūsu kompānija piedāvā arī IT speciālista pakalpojumus 24 stundas diennaktī, kas veiks Jūsu datora remontu vai uzstādīs nepieciešamas programmas.

Mājas augi un dārzs – profesionāls dārznieks kops Jūsu mājas augus vai dārzu, aplies, pārstādīs augus un puķes, un liks Jūsu dārzam ziedēt.

Ķīmiskā tīrītava – Jūsu apģērbs tiks nodots labākajā ķīmiskajā tīrītavā, mēs arī parūpēsimies par pakalpojuma kvalitatīvu izpildi un atvedīsim apģērbu mājas.

Mēs ar lielāko prieku ar speciālu tehniku veiksim Jūsu balkona vai terases uzkopšanu, ja tas ir aizaudzis ar sūnām vai uz tā grīdas ir lieli kaļķa nosēdumi.

Bez tam, mēs piedāvājam arī jahtu un kuteru uzkopšanu ar speciālu tehniku un tīrīšanas līdzekļiem. Uzkopsim arī kajītes, iztīrīsim paklājus un mēbeles.

Konsierž serviss – tas ir profesionāls dienests, kas nāks Jums palīgā īstajā brīdī. Jebkurš Jūsu uzdotais uzdevums tiks izpildīts neatkarīgi no Jūsu atrašanas vietas un diennakts stundas. Jums ir tikai jāpiezvana mums un Jūsu problēmas tiks atrisinātas!

Pasākumu organizēšana - profesionāla pasākumu organizēšana sākot no privātām svinībām, dzimšanas dienām, bērnu ballītēm, kāzām u.c. pasākumiem un beidzot ar korporatīviem pasākumiem. Pateicoties mūsu ilggadējai pieredzei, garantējam kvalitāti un profesionalitāti.

Tūrisms - veicam viesnīcu rezervāciju un piedāvājam tūrisma pakalpojumus citās valstīs. Nodrošinām transporta pakalpojumus jebkurā pasaules valstī. Vīzu un termiņuzturēšanās atļauju noformēšana. Sniedzam palīdzību aviobiļešu iegādes jautājumos.

Nekustamais īpašums - sniedzam konsultācijas nodokļu un juridiskajos jautājumos. Darījumu ar nekustamo īpašumu noformēšana Latvijā un ārvalstīs.

VIP-pakalpojumi paredz mājas vai dzīvokļa sagatavošanu īpašnieka ierašanai – tā ir ģenerālā tīrīšana, sniega tīrīšana un mājas apkurināšana ziemas periodā. Pēc klienta pieprasījuma, var pagatavot arī garšīgas pusdienas.
Latvijas Republikas Ugunsdrošības Sertifikāts

Latvijas Repuiblikas Darba Drošības Sertifikāts
Mūsu draugi